להרגיש בבית

קירות, רצפה ותקרה – עולם ומלואו ושמו בית.

מקום פיזי ומקום רגשי, המקום המשמעותי ביותר עבורי, כאוהבת בית וכמעצבת פנים.

כבר כילדים צעירים אנו כמהים לבית ועסוקים בבניית הבית שלנו ללא הרף. קוביות, גרוטאות, ארגזים, סדינים ושמיכות – הם חלק מחומרי הבניה למקום הפרטי והאינטימי שלנו, למקום שיתאים לצרכינו, יעטוף אותנו, יגן עלינו ויהיה כר המשחקים הפורה שלנו ליצירת קשרי חברות ואהבה.

אין שני בתים הדומים זה לזה.

מרתק לעבור בין דירות בבניין שכל דירותיו נבנו באופן זהה. כל דלת נפתחת לעולם אחר. עולם של צבעים, צורות, חומרים, זכרונות, סגנון חיים וטעם אישי שונה. מה שמבדיל בין דירה לדירה ובין בית לבית הם כמובן בני הבית.

מי מתגורר בבית? מה מספר בני הבית וגיליהם? מה עיסוקיהם, תחביביהם, אהבותיהם, סגנון חייהם? הרי מאחורי כל דלת מסתתר עולם שלם וסיפור חיים שונה.

אז מה הופך את הבית שלנו לייחודי כל כך לנו, ואיך ניצור את הבית "שלנו"? בית שיתאים למידתנו, למצבים ולגילאים המשתנים של בני הבית. מקום אינטימי שיתמוך בנו, שיעטוף אותנו. מרחב חיים שלא יושפע מטרנדים חולפים או ממה שראינו אצל השכנים או החברים וכנראה מתאים להם. בית שקל לתחזקו, שיכיל את החפצים, הבגדים, הכלים ופרטי הנוי שעושים לנו טוב ושלהם אנו זקוקים באמת. מקום שיהווה עבורנו עוגן, בו נרגיש במיטבנו ואליו נתגעגע.

בין אם בשעה טובה רכשתם דירה ובין אם החלטתם שהגיעה העת לחדש את הקיים, חשוב מאוד לעשות זאת בליווי מקצועי ומיומן.

שיפוץ, חידוש, שדרוג ועריכת שינויים בדירה/בית הינם תהליך משמעותי, מרגש, משנה ומשפר איכות חיים והנאה ומעלה את ערך הנכס, מורכב, מאתגר, מלא יופי אך גם מלא באבק ורעש. תהליך הרצוף בקבלת החלטות ובחירות בין חלופות תכנון, סגנונות עיצוב, חומרים, גוונים ואין סוף פרטי פרטים.

תפקידי לחבר בין כל חלקי הפאזל הרבים – לתכנן, לעצב, לחשוב מראש על כל הפרטים, לראות לאורך כל הדרך את התמונה כולה, לעבד את המידע הרב, להיות בקשר הדוק עם השותפים לתהליך, ללוות את מהלך ביצוע העבודות בשטח ואתכם בבחירת ורכישת חומרי הגמר, פרטי ריהוט ותאורה, מכשירי חשמל וכד'. בקיצור, לשתף ולהעניק מהידע המקצועי והניסיון הרב שרכשתי ולהיות קרובה וקשובה אליכם בתקופה נהדרת זו של שינוי גדול בחייכם.

החלומות, הצרכים, סגנון חייך,
סביבת המגורים, מסגרת התקציב, ההיכרות אתך –
אלו אבני היסוד ביצירת הבית שלך.
ההשראה שלי מתחילה בך.
אוהבת אנשים, אוהבת בית.
מחברת בין אנשים ובתים ויוצרת בית מתאים לך.

?אהבתם את המאמר

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on twitter
שתפו בטוויטר
Share on pinterest
שתפו בפינטרסט