תכנון שינויים, עיצוב פנים וליווי רוכשי דירות בתהליכי בניה

בשעה טובה, רכשתם דירה חדשה בפרויקט קבלני!

בדקתם את הסביבה, שטח הדירה ומחירה, אהבתם את הנראות החיצונית של הבניין על פי ההדמיות אותן קיבלתם מהקבלן, אך מה עם החשוב ביותר? מה עם פנים הדירה שלכם, האם התכנון המוצע אופטימלי לכם ולשאר בני המשפחה? כיצד ניתן לשדרג את דירת הקבלן שרכשתם, להעלות את ערכה הכספי ולהפכה לדירת בוטיק תוך היצמדות  מירבית למפרט הסטנדרטי?

הרבה שאלות, קבלת החלטות, בחירה בין חלופות, קשר ותיאום מול מחלקת שינויי דיירים של הקבלן/יזם ותהליך בניה ממושך עד קבלת המפתח הנכסף.

זו התמחותי – תכנון וניהול מערך השינויים והשדרוגים ועיצוב הדירה כך שתתאים במיוחד עבורכם ולייעוד השימוש בדירה – מגורים שלכם או השקעה כלכלית.

תוכנית שינויים ושדרוג

תכנית מקורית

תהליכי עבודה

1. תהליך העבודה המשותף יחל בפגישות היכרות לשם למידת צרכים, רצונות, ייעוד הדירה, חלומות, העדפות, מגבלות, טעם אישי וסגנון החיים שלכם, במטרה ליצור סביבת מגורים אופטימלית לכל אחד מבני המשפחה ובכל חדר וחלל בדירה, או לשם מקסום האפשריות לצורך השקעה כלכלית. בשיחות אלו נגבש גם את הסגנון העיצובי הקרוב ללבכם.

2. לאחר איסוף מידע נרחב ולמידת התוכנית המוצעת בפרויקט הקבלני, אפיק חלופות תכנון ועיצוב אפשריות – תוכניות בניה והעמדת ריהוט.
זהו השלב החשוב ביותר בעיניי ולכן איני מגבילה את מספר חלופות התכנון האפשריות, כל זאת תוך התחשבות ובהתאם למגבלות הפרויקט.
משרטטת, מוחקת, שוב משרטטת, משתפת, מקשיבה לכם, מסבירה, מעלה עוד רעיון, ובאופן כללי חולמת על הדירה שלכם… כל זאת, כדי שניתן יהיה לבחור באפשרות הטובה ביותר עבורכם.

3. במהלך שלבי התכנון נצא לאולמות התצוגה של ספקי הפרויקט השונים ואלווה אתכם בבחירה אופטימלית מבין האפשריות שבמפרט הטכני המוצע או בשדרוג המפרט לכדי התאמה הרמונית של חומרי הגמר: ריצוף וחיפוי קירות, כלים סניטריים וברזים, דלתות פנים, גופי תאורה, ארונות מטבח ומשטחי עבודה וארונות לחדרי רחצה. תפקידי לחבר בין חלקי הפאזל הרבים, לראות את התמונה כולה ולגבשה לכדי סיפור עיצובי שלם.

4. לאחר בחירת תוכנית הבניה והעמדת הריהוט המועדפת וסיום בחירת חומרי הגמר והרכישות הרלוונטיות, יופקו כל תוכניות העבודה המעודכנות והמפורטות, על פי תחומים עיקריים: בניה, חשמל ותאורה, אינסטלציה, הנמכות תקרה, מיזוג אוויר, פרטי נגרות ופריסות אריחים לריצוף וחיפוי, כל זאת בתיאום עם מחלקת שינויי הדיירים ותוך עמידה בלוחות הזמנים הנדרשים.

5. במהלך תהליך הבניה, קשר ותיאום מול מחלקת שינויי הדיירים בחברה המבצעת וביקורים על פי הצורך באתר העבודה, עד וכולל בעת קבלת מפתח הדירה.

6. לאחר מסירת הדירה, יבוצעו התקנות ועבודות שאינן קשורות לעבודות החברה הקבלנית או שלא ניתן היה להשלימן בשלבים מוקדמים יותר.

7. להשלמת התהליך תיעשה התאמה של חומרים, צבעוניות וטקסטורות, תוך ליווי שלכם ברכישות מרוכזות של פרטי אומנות ודקורציה, וילונות, שטיחים, מראות, מקלחונים ואפילו אביזרים לחדרי הרחצה והשירותים.