תכנון ועיצוב פנים בדירות ובבתים פרטיים בתהליכי שיפוץ

בשעה טובה, החלטתם לשפץ!

שיפוץ דירה/בית הינו תהליך משמעותי, מרגש, משנה ומשפר איכות חיים, מעלה את ערכו של הנכס, מורכב, מאתגר, מלא יופי אך גם מלא באבק ורעש. תהליך הרצוף בקבלת החלטות ובחירות בין חלופות תכנון, סגנונות עיצוב, חומרים, גוונים ואין סוף פרטי פרטים.

תפקידי לחבר את חלקי הפאזל הרבים – לתכנן, לעצב, לחשוב מראש על כל הפרטים, לראות את התמונה כולה לאורך כל הדרך, לסנן ולעבד את המידע הרב, ללוות אתכם בקבלת ההחלטות, ברכישת חומרי הגמר והמוצרים ובתהליך השיפוץ בשטח.

רצוני להיות קרובה וקשובה אליכם בתקופה הנהדרת של שינוי גדול בחייכם, לשתף אתכם ולהעניק לכם מהידע המקצועי הרב שרכשתי.

3
1

תהליכי עבודה

3. במהלך התכנון נצא לאולמות התצוגה של ספקים שונים ואלווה אתכם ברכישות מרוכזות והתאמת חומרי הגמר: ריצוף וחיפוי קירות, כלים סניטריים וברזים, גופי תאורה, דלתות וחלונות, פרטי ריהוט ונגרות, מכשירי חשמל וכל הנחוץ למלאכת השיפוץ.

2. לאחר איסוף מידע נרחב, נמשך התהליך בתכנון ושרטוט החלופות השונות האפשריות – תוכניות בניה והעמדת ריהוט. זהו השלב החשוב ביותר בעיניי ולכן איני מגבילה את מספר חלופות התכנון.
משרטטת, מוחקת, משוחחים, מעלה עוד רעיון, מסבירה, מקשיבה לכם. בגדול, חולמת על הבית שלכם… כל זאת, בכדי שנוכל לבחור באפשרות הטובה ביותר עבורכם.

1. תהליך העבודה המשותף יחל  בפגישות היכרות לשם למידת צרכים, רצונות, חלומות, העדפות, מגבלות, טעם אישי וסגנון החיים שלכם, במטרה ליצור סביבת מגורים אופטימלית לכל אחד מבני המשפחה ובכל חדר וחלל בבית.
בשיחותינו נגבש יחדיו את הסגנון העיצובי הקרוב ללבכם.

6. בעת ביצוע עבודות השיפוץ אבקר על פי הצורך באתר העבודה ואלווה מקרוב את התהליך.

5. כמו כן, אערוך טבלה מפורטת של כמויות ורשימת עבודות לביצוע ע"י הקבלן, הן לצורך קבלת הצעות מחיר מקבלנים והן לצורך צירופה כנספח להסכם שייחתם עם הקבלן שייבחר.

4. לאחר בחירת תוכנית הבניה והעמדת הריהוט המועדפת וסיום הרכישות הרלוונטיות, אכין סט תוכניות עבודה מפורטות, על פי תחומים עיקריים: בניה והריסה, העמדת ריהוט, חשמל ותאורה, אינסטלציה, נגרות, ריצוף וחיפוי, הנמכות תקרה ומיזוג אוויר.

7. להשלמת התהליך תיעשה התאמה של חומרים, צבעוניות וטקסטורות, תוך ליווי שלכם ברכישות מרוכזות של פרטי אומנות ודקורציה, וילונות, שטיחים, מראות, מקלחונים ואפילו אביזרים לחדרי הרחצה והשירותים.